BM-132 Uttern T55 m Mercury 115 hk. 2010 modell
Pris: 159 000 kr
Kontaktskjema
Fyll inn kontaktskjemaet under og trykk på send, så tar vi kontakt med deg angående denne båten!
| Båten står i | Norge |
| Tilstand | Brukt |
| Type | Bowrider |
| Merke | Uttern |
| Modell | T55 |
| Årsmodell | 2010 |
| Lengde | 18 fot / 550 cm |
| Bredde | 250 cm |
| Motor inkl. | Nei |
| Motorfabrikant | Mercury |
| Motortype | Utenbords |
| Motorstr. | 115 hk |
| Maks fart | 35 knop / 64,82 km/t |
| Drivstoff | Bensin |
| Vekt | 850 kg |
| Materiale | Glassfiber |
| Sitteplasser | 6 |
Beskrivelse
Uttern T55 med Mercury 115 hk – God båt med potensial!
Selger en Uttern T55 2010-modell med Mercury 115 hk utenbordsmotor. Dette er en populær og lettkjørt skjærgårds jeep som egner seg perfekt til dagsturer, fiske og vannsport – men båten trenger noe omsorg og vedlikehold. Ekkolodd virker ikke uviss årsak. Kalesje trenger litt lapping,. Prisen inkluderer service på motor før overlevering til ny eier.
Motor: Mercury 115 hk – sterk og passende motor til båten. 396 timer på motor.
Spesifikasjoner:
- Lengde: ca. 5,5 m
- Bredde: ca. 2,5 m
- Godkjent for 5–6 personer
Pluss:
- God kjørebåt med fine sjøegenskaper
- Perfekt størrelse for nybegynnere
- Mye båt for pengene
I tillegg selges en båthenger av type Tysse 1140 2012 modell. som passer til båten. Tilhenger selges samlet med båt, og pris på tilhenger er kr 19.500,-.
Total pris blir da Båt 159.000,- + tilhenger 19.500,- = 178.500 kr
Båt er akkurat sjøsatt og ligger klar i vår marina for testing og prøvetur.
- SELGE ELLER KJØPE BRUKTBÅT ? BRUK EN AUTORISERT BÅTMEGLER – FOR SIKKERHETS SKYLD
Bergen Marine AS er Autorisert av NORBOAT som har strenge oppfølgingskrav som vi følger, bl.a: Skraphandlerbevilling med plettfri vandel underbygget av Politi attest. Årlig bekreftelse fra bank og revisor om KLIENTKONTO om at dens midler håndteres korrekt. Årlig bekreftelse med regnskapsdokumentasjon som viser at firmaet er økonomisk vederheftig og at tilfredsstillende positiv aksjekapital er intakt. Vi benytter godkjente avtaler, kontrakter og protokoller som sikrer selger og kjøper som mellom mann (megler).
BERGEN MARINE AS GARANTERER: Sjekke dokumentasjon på at selger er rettmessig eier av båten. Sjekk av heftelser på både båt og løsøreregister mht selger. Benyttelse av KLIENTKONTO. Korrekt hjemmelsoverdragelse ved omregistrering i skipsregisteret NIS-NOR. Overtakelsesprotokoll som definerer når overdragelse av eiendomsretten skjer juridisk. Våre rutiner sikrer også at det ikke tilkommer nye heftelser på båten i saksbehandlingsperioden hos skipsregisteret, som ofte er noen uker? Vi innestår for at overdragelse til kjøper ikke finner sted før oppgjør eller tilfredsstillende garanti foreligger.
MEDLEM AV NORGES STØRSTE BÅTMGEGLERKJEDE – BMF Bergen Marine AS er også medlem i Norges største båtmeglerkjede – BMF Norges Båtmeglerforening Medlemmene samarbeider om å skaffe både kjøpere og selgere til aktuelle båter og samlet dekker vi hele Norge med 15 meglerkontor. Vi har også samarbeidspartnere langs hele kysten som kan bistå med besiktigelse, opptak og kontroll av båten ifm overdragelsen.
VI GIR TRYGGHET FOR KJØPER OG SELGER – BENYTT VÅR FAGKUNNSKAP OG LANGE ERFARING
Utstyr
- Kalesje (trengs litt reparasjoner)
- Havne kalesje
- Plotter/Ekkolodd(ekkolodd virker ikke uviss årsak)
- Stereo
- fendre
- Tauverk
