Nordkapp 905 Gran Coupe Highline + Weekendpakken – el soltak
Pris: 2 699 000 kr
Kontaktskjema
Fyll inn kontaktskjemaet under og trykk på send, så tar vi kontakt med deg angående denne båten!
| Båten står i | Norge |
| Tilstand | Ny |
| Type | Pilothouse |
| Merke | Nordkapp |
| Modell | 905 Gran Coupe |
| Årsmodell | 2026 |
| Lengde | 30 fot / 910 cm |
| Bredde | 298 cm |
| Motor inkl. | Ja |
| Motorfabrikant | Mercury |
| Motortype | Utenbords |
| Motorstr. | 425 hk |
| Maks fart | 44 knop / 81,49 km/t |
| Drivstoff | Bensin |
| Vekt | 2 550 kg |
| Materiale | Glassfiber |
| Farge | Hvit |
| Sitteplasser | 9 |
| Soveplasser | 5 |
Beskrivelse
Med fokus på komfort
Kabinen er utstyrt med enkeltkøye på babord side og en bred, komfortabel V-køye i baugen. Coupe 905 har LED-lys som kan dimmes ned og gir hele kabinen en varmt og lun atmosfære. På styrbord side finner du et eget toalettrom med vask og elektrisk toalett med holdingstank.
Med spennende kraft og smidig håndtering er Nordkapp Coupe 905 bygget for fart og ytelse, og tilbyr en kjøretur som vil ta pusten fra deg. Enten du cruiser langs kysten eller utforsker nye farvann, vil denne båten uten tvil imponere.
Utstyr
Det har åpnet seg opp noen nye muligheter for design av 905 – Nå kan den leveres med sort tak og rails – meget pent med svart motor V10 Ohlala…… Ta kontakt for design og utrusting etter ditt behov.
Higline + – Garmin 1223 XSV, Garmin innv. svinger, Baugpropell, solpute dekk baug, Fusion RA210 m/4 høytalere, Trimplan Lectrotab m/autotrim, Kjøleskap, Ankervinsj m/tau, Fjernkontroll ankervinsj/baugpropell, utv. lyspakke
Weekend pakke – Bord akterdekk, Gardiner i cockpit, Kalesje, Pantry, Sofa stor aktedekk, Sofa liten akterdekk, Tilleggspute for seng i cockpit, Webasto Evo 40 Varmer inkl defroster, baugstige, solpute akterdekk, overmadrass, Landstrøm, Varmtvannsystem
Elektrisk soft top
Bunnstoff
