Rentekampanje 1.99% i 3 år (4.181,-)Nordkapp 605 Avant – Mercury F150
Pris: 674 000 kr
Kontaktskjema
Fyll inn kontaktskjemaet under og trykk på send, så tar vi kontakt med deg angående denne båten!
| Båten står i | Norge |
| Tilstand | Ny |
| Type | Bowrider |
| Merke | Nordkapp |
| Modell | 605 Avant |
| Årsmodell | 2024 |
| Lengde | 20 fot / 610 cm |
| Bredde | 205 cm |
| Motor inkl. | Ja |
| Motorfabrikant | Mercury |
| Motortype | Utenbords |
| Motorstr. | 150 hk |
| Maks fart | 44 knop / 81,49 km/t |
| Drivstoff | Bensin |
| Vekt | 1 150 kg |
| Materiale | Glassfiber |
| Farge | Hvit |
| Sitteplasser | 7 |
Beskrivelse
Bergen Marine har denne flotte båten fra Nordkapp tilsalgs. Båten er en Nordkapp 605 Avant med Mercury 150 HK.
Styrt av lidenskap
I Avant 605 får du en smidig og komfortabel dagsturbåt. Bowriderens heldekkende vindskjerm og åpne baug gjør dette til en praktisk båt som byr på gode kjøreegenskaper.
Nordkapps kjente designspråk kommer godt frem i båtens linjer og den deler flere løsninger med storebror Avant 705.
Kjøreglede, sikkerhet og komfort
Den skarpe V-bunnen på Avant 605 gir sportslige kjøreegenskaper og komfortabel gange når du kjører rolig eller i sakte fart. Høyt fribord og det bredere baugdesignet gir enkel adgang om bord samtidig som alle sitter trygt og godt i båten. Kombinasjonen med Mercurys stillegående motorer gjør alle deler av kjøringen med Avant 605 til en sann glede.
Bowriderens mange funksjoner
I Avant 605 får du en bowrider med fengslende design – bygget på samme skrog som den prisbelønnede Enduro 605. Skroget er en sikker vinner når det kommer til kjøreegenskaper og komfort. Kombinert med bowriderens mange funksjoner har man en favoritt blant familien og venner. Den store vindskjermen skaper en lun cockpit, du har god plass til oppbevaring og en adaptiv layout som tilpasses enhver situasjon.
Utstyr
Bergen Marine har nå rentekampanje på alle nye båter!
«Velg mellom rentekampanje eller ekstra rabatt – be om tilbud!»
Nominell rente 1,99%, krav til 35% egenkapital. Flytende kampanjerente i de første tre årene (p.t. 1,99%), som deretter justeres til gjeldende produktrente (p.t. 9,5% nom./ 10,38% eff.). Både kampanje- og produktrenten er flytende og følger normal renteutvikling i hele låneperioden. Renten kan endres ved utbetalingstidspunktet, hvis det har vært renteendringer mellom søknadstidspunktet og utbetalingstidspunktet.
Highline + – S-Deck, Garmin 923XS, innv.svinger, Kjøleskuff, solpute, cockpit bord, Havnepresenning, kalesje, Fusion RA210, 2 høytalere
Bunnstoff, kartbrikke
