Rentekampanje 1,99% i 3 år (3.235,-) Demo båt – Uttern D59 M/ F115 EXLPT CT EFI
Pris: 519 000 kr
Kontaktskjema
Fyll inn kontaktskjemaet under og trykk på send, så tar vi kontakt med deg angående denne båten!
| Båten står i | Norge |
| Tilstand | Ny |
| Type | Daycruiser |
| Merke | Uttern |
| Modell | D59 |
| Årsmodell | 2022 |
| Lengde | 19 fot / 580 cm |
| Bredde | 234 cm |
| Motor inkl. | Nei |
| Motorfabrikant | Mercury |
| Motortype | Utenbords |
| Motorstr. | 115 hk |
| Maks fart | 33 knop / 61,12 km/t |
| Drivstoff | Bensin |
| Vekt | 1 200 kg |
| Materiale | Glassfiber |
| Farge | Hvit/grå |
| Sitteplasser | 6 |
| Soveplasser | 2 |
Beskrivelse
Se for deg dette: Du glir lydløst gjennom skjærgården i din egen Uttern D59. Solen skinner, og du kjenner saltvannssprøyten i ansiktet. Med plass til hele familien eller vennegjengen, er dette den ultimate båten for sommerens eventyr.
Uttern D59 er ikke bare en båt – det er en investering i frihet og minner. Tenk deg late dager med soling på dekk, spennende vannsportaktiviteter og rolige fisketurer i solnedgangen. Med smarte oppbevaringsløsninger er det plass til alt du trenger for en perfekt dag på sjøen.
Denne båten er designet for å være enkel å håndtere, selv for nybegynnere. Med sin stabile konstruksjon og pålitelige motor, kan du føle deg trygg uansett forhold. Uttern D59 gir deg friheten til å utforske skjulte perler langs kysten og skape uforglemmelige øyeblikk.
Ikke bare drøm om sommeren – lev den! Uttern D59 er din billett til eventyr og glede på vannet. Ta kontakt i dag for å gjøre drømmen til virkelighet!
Utstyr
Bergen Marine har nå rentekampanje på alle nye båter inntil 2025 mod!
«Velg mellom rentekampanje eller ekstra rabatt – be om tilbud!»
Nominell rente 1,99%, krav til 35% egenkapital. Flytende kampanjerente i de første tre årene (p.t. 1,99%), som deretter justeres til gjeldende produktrente (p.t. 9,5% nom./ 10,38% eff.). Både kampanje- og produktrenten er flytende og følger normal renteutvikling i hele låneperioden. Renten kan endres ved utbetalingstidspunktet, hvis det har vært renteendringer mellom søknadstidspunktet og utbetalingstidspunktet.
Bergen Marine har inne denne nye båten som overligger:
Her gjør du en meget god handel på en båt som i dag med likt utstyr koster kr. 660.000,-
Det er 5 års garanti fra båt blir levert til deg 🙂
Premium Edition: led interiørlys, cockpit-bord i ekte teak, dusj i cockpit, simrad gps/kartplottercruise7 med hdi-giver, fusion lydannlegg ms-ra70n med to høyttalere, dab-adapter med antenne, fortøyningspakke, havnepresenning
SmartCraft dataomformer
Kjøleskuff
Kartbrikke
