BM-112 NORDKAPP 705 ENDURO m/ MERCURY F250 HK V8, ca 80t – topp utstyrt
Pris: 749 000 kr
Kontaktskjema
Fyll inn kontaktskjemaet under og trykk på send, så tar vi kontakt med deg angående denne båten!
| Båten står i | Norge |
| Tilstand | Brukt |
| Type | Skjærgårdsjeep/Landstedsbåt |
| Merke | Nordkapp |
| Modell | 705 Enduro H+ |
| Årsmodell | 2022 |
| Lengde | 23 fot / 700 cm |
| Bredde | 230 cm |
| Motor inkl. | Ja |
| Motorfabrikant | Mercury F250 V8 |
| Motortype | Utenbords |
| Motorstr. | 250 hk |
| Maks fart | 48 knop / 88,90 km/t |
| Drivstoff | Bensin |
| Vekt | 1 150 kg |
| Materiale | Glassfiber |
| Farge | Hvit |
| Sitteplasser | 7 |
| Soveplasser | 2 |
Beskrivelse
Bergen Marine har nå rente kampanje på nye og brukte lager båter!
«Velg mellom rente kampanje eller ekstra rabatt – be om tilbud!»
Nominell rente 1,99%, krav til 35% egenkapital. Flytende kampanje rente i de første tre årene (p.t. 1,99%), som deretter justeres til gjeldende produkt rente (p.t. 9,5% nom./ 10,38% eff.). Både kampanje- og produkt renten er flytende og følger normal renteutvikling i hele låneperioden. Renten kan endres ved utbetalingstidspunktet, hvis det har vært renteendringer mellom søknadstidspunktet og utbetalingstidspunktet.
Bergen Marine har inne denne flotte skjærgårdsjeepen fra Nordkapp. Båten utmerker seg med nydelige sjøferdigheter da den er den skarpeste v-bunnen på nesten 24 grader.
Det er lett å trives i denne båten som er meget fleksibel. Båten egner seg godt til hobby fiske. Det er lett å ligge til på de forskjellige øyer da man kan fin justere båten med baugpropell. Når det gjelder transportetapper kan man benytte den meget kjekke kalesjeløsningen. Denne er enkel å benytte, man løter opp sprayhood ( taket) utrolig enkelt og gjøres på 30 sek. Etter dette fester man kalesjen rundt taket meget enkelt. Her vil man sitte godt beskyttet mot vær og vind. Dersom det kommer lit regn kan man benytte taket (sprayhood)
Båten er maksimalt motorisert for den beste opplevelsen og den går stille og fint om ønskelig eller man kan sette motor i sportsmodus for mer fres i lyden 🙂
Båten er meget godt utstyrt:
Nordkapp 705 Enduro – Klar for nye eventyr! KUN 75 Timer – Innbytte mulig
Tekniske spesifikasjoner:
- Modell: Nordkapp 705 Enduro H+
- Årsmodell: 2022
- Motor: Mercury F250 Hk V8
- Lengde: 7,05 meter
- Bredde: 2,30 meter
- Antall personer: 8
Tilstand og vedlikehold:
- Motorens timer: 75
- Siste service: April 2025
- Garanti til 2027
- Generell tilstand: Båten er i utmerket stand, jevnlig vedlikeholdt og lagret innendørs om vinteren. Den har ikke vært utsatt for noen større skader eller uhell og er i klar stand for både sesongstart og helgeturer.
- SELGE ELLER KJØPE BRUKTBÅT ? BRUK EN AUTORISERT BÅTMEGLER – FOR SIKKERHETS SKYLD
Bergen Marine AS er Autorisert av NORBOAT som har strenge oppfølgingskrav som vi følger, bl.a: Skraphandlerbevilling med plettfri vandel underbygget av Politi attest. Årlig bekreftelse fra bank og revisor om KLIENTKONTO om at dens midler håndteres korrekt. Årlig bekreftelse med regnskapsdokumentasjon som viser at firmaet er økonomisk vederheftig og at tilfredsstillende positiv aksjekapital er intakt. Vi benytter godkjente avtaler, kontrakter og protokoller som sikrer selger og kjøper som mellom mann (megler).
BERGEN MARINE AS GARANTERER: Sjekke dokumentasjon på at selger er rettmessig eier av båten. Sjekk av heftelser på både båt og løsøreregister mht selger. Benyttelse av KLIENTKONTO. Korrekt hjemmelsoverdragelse ved omregistrering i skipsregisteret NIS-NOR. Overtakelsesprotokoll som definerer når overdragelse av eiendomsretten skjer juridisk. Våre rutiner sikrer også at det ikke tilkommer nye heftelser på båten i saksbehandlingsperioden hos skipsregisteret, som ofte er noen uker? Vi innestår for at overdragelse til kjøper ikke finner sted før oppgjør eller tilfredsstillende garanti foreligger.
MEDLEM AV NORGES STØRSTE BÅTMGEGLERKJEDE – BMF Bergen Marine AS er også medlem i Norges største båtmeglerkjede – BMF Norges Båtmeglerforening
Utstyr
Highline + – Garmin 923XS, innv.svinger, Fusion RA210, 2 høytalere, Kjøleskuff, solpute, S-Deck, Baugpropell, Trimflaps m/ autotrim, Ankervinsj gjennomføring
Kalesje, montert
Cockpit bord
XXL Signature lydpakke
Oppgradert med Garmin 1223 XSV
Toalett elektrisk m/tank og landtømming
Hvit motor
Kartbrikke
