BM-111 Uttern D57 – Mercury 115 HK – ny hoved service (des 2025) – 211 timer
Pris: 299 000 kr
Kontaktskjema
Fyll inn kontaktskjemaet under og trykk på send, så tar vi kontakt med deg angående denne båten!
| Båten står i | Norge |
| Tilstand | Brukt |
| Type | Bowrider |
| Merke | Uttern |
| Modell | D57 |
| Årsmodell | 2017 |
| Lengde | 19 fot / 580 cm |
| Bredde | 229 cm |
| Motor inkl. | Ja |
| Motorfabrikant | Mercury |
| Motortype | Utenbords |
| Motorstr. | 115 hk |
| Maks fart | 34 knop / 62,97 km/t |
| Drivstoff | Bensin |
| Vekt | 1 050 kg |
| Materiale | Glassfiber |
| Farge | hvit / grå |
| Sitteplasser | 6 |
Beskrivelse
Bergen Marine har nå rente kampanje på nye og brukte lager båter!
«Velg mellom rente kampanje eller ekstra rabatt – be om tilbud!»
Nominell rente 1,99%, krav til 35% egenkapital. Flytende kampanje rente i de første tre årene (p.t. 1,99%), som deretter justeres til gjeldende produkt rente (p.t. 9,5% nom./ 10,38% eff.). Både kampanje- og produkt renten er flytende og følger normal renteutvikling i hele låneperioden. Renten kan endres ved utbetalingstidspunktet, hvis det har vært renteendringer mellom søknadstidspunktet og utbetalingstidspunktet.
Bergen Marine har fått inn denne flotte båten fra Uttern.
Båten har hatt god full pleie fra Bergen Marine service hvor det er utført hovedservice – bunnsmøring – byttet anoder – utført i desember 2025
Denne båttypen er meget populær og båten oppleves trygg på sjøen.
Den er lite brukt kun 211 timer.
Om Bergen Marine AS
- SELGE ELLER KJØPE BRUKTBÅT ? BRUK EN AUTORISERT BÅTMEGLER – FOR SIKKERHETS SKYLD.
- Bergen Marine AS er Autorisert av NORBOAT som har strenge oppfølgings krav som vi følger, bl.a: Skraphandler bevilling med plettfri vandel underbygget av Politi attest. Årlig bekreftelse fra bank og revisor om KLIENTKONTO om at dens midler håndteres korrekt. Årlig bekreftelse med regnskaps dokumentasjon som viser at firmaet er økonomisk vederheftig og at tilfredsstillende positiv aksjekapital er intakt. Vi benytter godkjente avtaler, kontrakter og protokoller som sikrer selger og kjøper som mellom mann (megler).
BERGEN MARINE AS GARANTERER: Sjekke dokumentasjon på at selger er rettmessig eier av båten. Sjekk av heftelser på både båt og løsøreregister mht selger. Benyttelse av KLIENTKONTO. Korrekt hjemmels overdragelse ved omregistrering i skipsregisteret NIS-NOR. Overtakelses protokoll som definerer når overdragelse av eiendomsretten skjer juridisk. Våre rutiner sikrer også at det ikke tilkommer nye heftelser på båten i saksbehandlingsperioden hos skipsregisteret, som ofte er noen uker? Vi innestår for at overdragelse til kjøper ikke finner sted før oppgjør eller tilfredsstillende garanti foreligger.
- Bergen Marine AS er også medlem i Norges største båtmegler kjede – BMF Norges Båtmegler forening
Utstyr
Kjøleboks, Led belysning, Simrad plotter med ekkolodd, Fusion radio med DAB+,
Solseng i baugen, kalesje med ståhøyde, puter til benker, teakdørk
