BM-111 Uttern D57 – Mercury 115 HK – Hoved service des 25 – 213 t– Sommerpris

Pris: 279 000 kr

Kontaktskjema

Fyll inn kontaktskjemaet under og trykk på send, så tar vi kontakt med deg angående denne båten!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
Båten står i Norge
Tilstand Brukt
Type Bowrider
Merke Uttern
Modell D57
Årsmodell 2017
Lengde 19 fot / 580 cm
Bredde 229 cm
Motor inkl. Ja
Motorfabrikant Mercury
Motortype Utenbords
Motorstr. 115 hk
Maks fart 32 knop / 59,26 km/t
Drivstoff Bensin
Vekt 1 050 kg
Materiale Glassfiber
Farge hvit / grå
Sitteplasser 6

 

Beskrivelse

Sommerpris på denne flotte Uttern D 57.

Båten har hatt god full pleie fra Bergen Marine service hvor det er utført hovedservice – bunnsmøring – byttet anoder – utført i desember 2025

Denne båttypen er meget populær og båten oppleves trygg på sjøen.

Den er lite brukt kun 211 timer. Innbytte mulig

Om Bergen Marine AS

  •  SELGE ELLER KJØPE BRUKTBÅT ? BRUK EN AUTORISERT BÅTMEGLER – FOR SIKKERHETS SKYLD.
  • Bergen Marine AS er Autorisert av NORBOAT som har strenge oppfølgings krav som vi følger, bl.a: Skraphandler bevilling med plettfri vandel underbygget av Politi attest. Årlig bekreftelse fra bank og revisor om KLIENTKONTO om at dens midler håndteres korrekt. Årlig bekreftelse med regnskaps dokumentasjon som viser at firmaet er økonomisk vederheftig og at tilfredsstillende positiv aksjekapital er intakt. Vi benytter godkjente avtaler, kontrakter og protokoller som sikrer selger og kjøper som mellom mann (megler).

    BERGEN MARINE AS GARANTERER: Sjekke dokumentasjon på at selger er rettmessig eier av båten. Sjekk av heftelser på både båt og løsøreregister mht selger. Benyttelse av KLIENTKONTO. Korrekt hjemmels overdragelse ved omregistrering i skipsregisteret NIS-NOR. Overtakelses protokoll som definerer når overdragelse av eiendomsretten skjer juridisk. Våre rutiner sikrer også at det ikke tilkommer nye heftelser på båten i saksbehandlingsperioden hos skipsregisteret, som ofte er noen uker? Vi innestår for at overdragelse til kjøper ikke finner sted før oppgjør eller tilfredsstillende garanti foreligger.

  • Bergen Marine AS er også medlem i Norges største båtmegler kjede – BMF Norges Båtmegler forening

Utstyr

  • Kjøleboks
  • Led belysning
  • Simrad plotter med ekkolodd
  • Fusion radio med DAB+
  • Solseng i baugen
  • Kalesje med ståhøyde
  • Puter til benker.
  • Teakdørk
  • Fortøyninger.
  • Fendre