Uttern S53
Billetten din til lange dagsturer
Om båten
| Total lengde | 5,23 m |
| Skroglengde | 5,11 m |
| Total bredde | 2,17 m |
| Broklaring | 1,46 m |
| Total båtvekt uten motor | 790 kg |
| Maks motorvekt | 165 kg |
| Maksimum belastning (mennesker, utstyr, motor) | 640 kg |
| Lengde på motorstammen | L |
| Maks effekt | 115 hk (85 kw) |
| Dypgående | 0,36 m |
| Drivstofftank, maksimalt volum | 110 l |
| Type drivstofftank | Fast tank |
| Total høyde | 1,81 m |
| Maks antall passasjerer | 6 |
| CE-kategori | C |








































