Uttern S45
Eventyret starter her
Om båten
| Total lengde | 4,54 m |
| Skroglengde | 4,44 m |
| Total bredde | 1,85 m |
| Broklaring | 1,35 m |
| Total båtvekt uten motor | 401 kg |
| Maks motorvekt | 112 kg |
| Maksimum belastning (mennesker, utstyr, motor) | 535 kg |
| Lengde på motorstammen | L |
| Maks effekt | 60 hk (44 kw) |
| Dypgående | 0,36 m |
| Drivstofftank, maksimalt volum | 25 l |
| Type drivstofftank | Tilvalg |
| Total høyde | 1,61 m |
| Maks antall passasjerer | 5 |
| CE-kategori | C |




















