Bavaria S36 Coupe
En perfekt familiebåt som kan fås med singel eller dobbel motorinstallasjon, 2 doble lugarer, rikelig med sitteplasser i cockpit, solide sjøegenskaper og ikke minst et nydelig harmonisk design. Store sidevinduer i skroget gir fantastisk lys og sikt ut fra salongen.
Industriell produksjon i verdens mest moderne båtfabrikk gir en kvalitet og finish som overgår de fleste andre. Tester gjennomført av ledende Europeisk båtpresse bekrefter dette, men det aller beste er å oppleve det selv. Velkommen til Leangbukta Maritime Senter!
Om båten
| Total lengde | 10,76 m |
| Skroglengde | 10,28 m |
| Total bredde | 3,59 m |
| Broklaring | 3,18 m |
| Total båtvekt | 6800 kg |
| Dypgående | 1,17 m |
| Vanntank | 250 l |
| Drivstofftank, maksimalt volum | 520 l |
| Lugarer | 2 |
| Sengeplasser | 4 |
| CE-kategori | B |




















