Bavaria S33 HT
Den ultimate kombinasjon av plass og størrelse. Full ståhøyde nede i salong og lugar, en rekke praktiske og romslige løsninger som får deg til å føle at du er ombord i en langt større båt. 4 faste sengeplasser og egen salong gjør dette til en perfekt familiebåt. Ny sosial sittegruppe i cockpit og flere seter i fartsretning vil gjøre dette til en bestselger på det nordiske markedet!
Om båten
| Total lengde | 10,06 m |
| Skroglengde | 9,61 m |
| Total bredde | 3,31 m |
| Broklaring | 3,00 m |
| Total båtvekt | 6180 kg |
| Dypgående | 1,28 m |
| Vanntank | 250 l |
| Drivstofftank, maksimalt volum | 520 l |
| Lugarer | 1 |
| Sengeplasser | 4 |
| CE-kategori | B |
























