Dethleffs Trend A 5887 | Alkove | Garanti
Totalpris: 699 000 kr
Eventuell omregistreringsavgift kan tilkomme.
Kontaktskjema
Fyll inn kontaktskjemaet under og trykk på send, så tar vi kontakt med deg angående denne bobilen!
| Bobilen står i | Norge |
| Tilstand | Brukt |
| Årsmodell | 2019 |
| Kilometer | 53 700 km |
| Girkasse | Manuell |
| Type bobil | Alkove |
| Chassistype | Fiat |
| Hjuldrift | Forhjulsdrift |
| Effekt | 150 hk |
| Sylindervolum | 2,3 l |
| Antall sitteplasser | 4 |
| Antall sengeplasser | 4 |
| Lengde | 650 cm |
| Bredde | 232 cm |
| Totalvekt | 3 499 kg |
| Egentvekt | 3 008 kg |
| Nyttelast | 491 kg |
Beskrivelse
Vi har nå fått inn en flott Dethleffs Trend A 5887, som vi skal selge for kunde.
Leveres med 24 mnd carprotect garanti inkl i salgspris til 699.000,-
Nylig tatt fukt og gasstest (april 2026)
Soverom:
Totalt 4 faste sengeplasser, 2 fremme og etasjeseng bak.
Salong:
Romslig salong! Meget fin løsning til familiebruk, god plass i salong. Bobilen har totalt 6 sitteplasser, men bilen er pr i dag registrert for 4 personer.
Bad:
Toalett og dusj samlet på eget rom, meget praktisk løsning.
Ellers er bobilen utstyrt med:
- Truma combi varmesystem (230v/gass)
- Sykkelstativ (med lagringsboks som vist på bilde)
- Markise
- Ryggekamera
- Dab radio
- El. Stigtrinn
- Alu-felger
- Kamera fremme og bak
- Om du savner noe utstyr, kan verkstedet vårt montere det som skulle være ønsket.
Service:
- Fukttest tatt April 2026
- Gasstest tatt April 2026
- Service utført April 2025
- Service m/registerreim utført April 2024
Vi kan tilby gunstige finansieringsløsninger på opptil 15 år gjennom Santander, Nordea og DnB – Ta kontakt for tilbud.
Alle vekter er oppgitt fra fabrikk, avvik kan forekomme.
Om Bergen Marine AS
Bergen Marine er Norges største båtforhandler og en av Norges ledende båt & bobilforhandlere. Sentralt beliggende i Dolviken mellom sentrum og flyplassen.
• Nto. omsetning 2025 inkl. serviceselskap, utgjorde over NOK 250 Mill. eks mva.
• Bobilavdeling som representerer ledende europeiske bobilprodusenter.
• Direkte importør for Benimar, Eura Mobil, Autostar og Mobilvetta
• Eget autorisert bobil merkeverksted / verksteds hall for utførelse av reparasjoner
Gjennom Bobil Norge Service AS – Med i Bobil Norge kjeden, se www.bobilnorge.no
• Utfører garanti og forsikringsreparasjoner på selve bo delen på alle egne merker.
• Tilbyr utvidet GARANTI i 5 år på alle våre nye bobiler via CAR PROTECT.
• Tilbyr innbytte innen båt og bobil – Eller du kan kjøpe bobil med innbytte av båt.
• Medlem av NCB – Norges Caravan Bransjeforbund.
• Vi tilbyr enkel og gunstig finansiering/forsikring ifm. kjøp av bobil hos oss
VELKOMMEN TIL Å BESØKE VÅR STORE UTSTILLING AV NYE OG BRUKTE BOBILER GJØR EN TRYGG HANDEL OG ET GODT KJØP HOS BERGEN MARINE AS
(Forbehold om feil og endringer i spesifikasjoner).
Utstyr
| Elektriske speil | Elektriske vinduer | Elvarme |
| Fast toalett | Frostfri vanntank | Kjøleskap |
| Klimaanlegg bildel | Lettmetallfelger | Luftvarme |
| Markise | Myggdør | Ryggekamera |
| Sentrallås | Sykkelstativ |
