Sunbird Barletta 208, m/ OMC Cobra 4,3 175 HK
Pris: 199 000 kr
Kontaktskjema
Fyll inn kontaktskjemaet under og trykk på send, så tar vi kontakt med deg angående denne båten!
| Båten står i | Norge |
| Tilstand | Brukt |
| Type | Daycruiser |
| Merke | Sunbird |
| Modell | 208 Barletta |
| Årsmodell | 1993 |
| Lengde | 20 fot / 610 cm |
| Bredde | 224 cm |
| Motor inkl. | Ja |
| Motorfabrikant | OMC Cobra 4,3 |
| Motortype | Innenbords |
| Motorstr. | 175 hk |
| Maks fart | 30 knop / 55,56 km/t |
| Drivstoff | Bensin |
| Vekt | 1 225 kg |
| Materiale | Glassfiber |
| Sitteplasser | 6 |
| Soveplasser | 2 |
Beskrivelse
Pen og oppgradert daycruiser – klar for nye eventyr
Selger en velholdt Sunbird Barletta 208 (1993) – en solid og romslig daycruiser med gode sjøegenskaper. Dette er en båt som er tatt godt vare på og nylig oppgradert for å gi et moderne og fresht inntrykk.
🔧 Nye og viktige oppgraderinger
- Nyere kalesje – svært pent utført og passer perfekt for norske forhold
- Hele det innvendige er trukket om – nytt, moderne og slitesterkt interiør
- Friskt og ryddig cockpit-område
📏 Båtens styrker
- Romslig cockpit med god sitteplass
- Praktisk cabin for overnatting / lagring
- Stødig og behagelig i sjøen
- Perfekt som turbåt, badebåt eller for weekendturer
🔍 Generelt
Båten fremstår som ryddig, pen og påkostet. Perfekt for deg som vil komme deg rett på vannet uten å måtte gjøre oppgraderinger først.
Utstyr
Stereo – Flaps – Kalesje – Fendre – Tauverk .
- SELGE ELLER KJØPE BRUKTBÅT ? BRUK EN AUTORISERT BÅTMEGLER – FOR SIKKERHETS SKYLD
Bergen Marine AS er Autorisert av NORBOAT som har strenge oppfølgingskrav som vi følger, bl.a: Skraphandlerbevilling med plettfri vandel underbygget av Politi attest. Årlig bekreftelse fra bank og revisor om KLIENTKONTO om at dens midler håndteres korrekt. Årlig bekreftelse med regnskapsdokumentasjon som viser at firmaet er økonomisk vederheftig og at tilfredsstillende positiv aksjekapital er intakt. Vi benytter godkjente avtaler, kontrakter og protokoller som sikrer selger og kjøper som mellom mann (megler).
BERGEN MARINE AS GARANTERER: Sjekke dokumentasjon på at selger er rettmessig eier av båten. Sjekk av heftelser på både båt og løsøreregister mht selger. Benyttelse av KLIENTKONTO. Korrekt hjemmelsoverdragelse ved omregistrering i skipsregisteret NIS-NOR. Overtakelsesprotokoll som definerer når overdragelse av eiendomsretten skjer juridisk. Våre rutiner sikrer også at det ikke tilkommer nye heftelser på båten i saksbehandlingsperioden hos skipsregisteret, som ofte er noen uker? Vi innestår for at overdragelse til kjøper ikke finner sted før oppgjør eller tilfredsstillende garanti foreligger.
MEDLEM AV NORGES STØRSTE BÅTMGEGLERKJEDE – BMF Bergen Marine AS er også medlem i Norges største båtmeglerkjede – BMF Norges Båtmeglerforening
