BM-137 UTTERN T59 . Ny service og bunnsmurt, klar for sesongen.
Pris: 379 000 kr
Kontaktskjema
Fyll inn kontaktskjemaet under og trykk på send, så tar vi kontakt med deg angående denne båten!
| Båten står i | Norge |
| Tilstand | Brukt |
| Type | Daycruiser |
| Merke | Uttern |
| Modell | T59 Premium |
| Årsmodell | 2021 |
| Lengde | 19 fot / 580 cm |
| Bredde | 234 cm |
| Motor inkl. | Ja |
| Motorfabrikant | Mercury F115 EFI 2,1 l CT |
| Motortype | Utenbords |
| Motorstr. | 115 hk |
| Maks fart | 34 knop / 62,97 km/t |
| Drivstoff | Bensin |
| Vekt | 1 074 kg |
| Materiale | Glassfiber |
| Farge | hvit / grå |
| Sitteplasser | 6 |
Beskrivelse
Uttern T59 (2021) – Mercury 115 hk – Strøken båt – Kun 270 timer
Vi har akkurat fått inn en svært velholdt og strøken Uttern T59 fra 2021, utstyrt med driftssikker Mercury 115 hk. 1 Eier siden den var ny. Garanti frem til 28.06-2026
Dette er en moderne og lettkjørt bowrider som kombinerer sporty kjøreegenskaper med god komfort og smarte løsninger – perfekt til både familiebruk, dagsturer og vannsport.
- Kun ca. 270 motortimer
- Alle servicer fulgt
- Fremstår som meget pent brukt
- Klar for sesong – ingen kjente feil
- Økonomisk og stillegående 4-taktsmotor
- Modell: Uttern T59
- Årsmodell: 2021
- Motor: Mercury 115 hk
- Lengde: 5,84 m
- Bredde: 2,34 m
- Drivstofftank: 160 liter
- Kapasitet: opptil 6 personer
Uttern T59 er kjent for sin gjennomtenkte layout:
- Sosial sittegruppe med bord
- Mulighet for solseng
- Praktisk walk-through til baug
- God lagringsplass
- Stor badeplattform med enkel adkomst
En perfekt båt for både rolige turer og aktive dager på sjøen.
Båten ligger i vår marina klar for prøvetur, så kontakt meg i dag for en hyggelig båtprat !!!!
SELGE ELLER KJØPE BRUKTBÅT ? BRUK EN AUTORISERT BÅTMEGLER – FOR SIKKERHETS SKYLD
Bergen Marine AS er Autorisert av NORBOAT som har strenge oppfølgingskrav som vi følger, bl.a: Skraphandlerbevilling med plettfri vandel underbygget av Politi attest. Årlig bekreftelse fra bank og revisor om KLIENTKONTO om at dens midler håndteres korrekt. Årlig bekreftelse med regnskapsdokumentasjon som viser at firmaet er økonomisk vederheftig og at tilfredsstillende positiv aksjekapital er intakt. Vi benytter godkjente avtaler, kontrakter og protokoller som sikrer selger og kjøper som mellom mann (megler).
BERGEN MARINE AS GARANTERER: Sjekke dokumentasjon på at selger er rettmessig eier av båten. Sjekk av heftelser på både båt og løsøreregister mht selger. Benyttelse av KLIENTKONTO. Korrekt hjemmelsoverdragelse ved omregistrering i skipsregisteret NIS-NOR. Overtakelsesprotokoll som definerer når overdragelse av eiendomsretten skjer juridisk. Våre rutiner sikrer også at det ikke tilkommer nye heftelser på båten i saksbehandlingsperioden hos skipsregisteret, som ofte er noen uker? Vi innestår for at overdragelse til kjøper ikke finner sted før oppgjør eller tilfredsstillende garanti foreligger.
MEDLEM AV NORGES STØRSTE BÅTMGEGLERKJEDE – BMF Bergen Marine AS er også medlem i Norges største båtmeglerkjede – BMF Norges Båtmeglerforening Medlemmene samarbeider om å skaffe både kjøpere og selgere til aktuelle båter og samlet dekker vi hele Norge med 15 meglerkontor. Vi har også samarbeidspartnere langs hele kysten som kan bistå med besiktigelse, opptak og kontroll av båten ifm overdragelsen.
VI GIR TRYGGHET FOR KJØPER OG SELGER – BENYTT VÅR FAGKUNNSKAP OG LANGE ERFARING
Utstyr
Standard utstyr:
Securmark anti-tyverimerking Kalesje Integrert lagringsplass for kalesjen Gripebøyler Badeleider Ankerboks Baugrom til tauverk Lanterner Dørk i teaklaminat Flaggstangholder Badeplattform Selvlensende cockpit Låsebøyle Svart vindskjerm ramme Skrogfarge – Mørk grå Cockpit puter Oppbevaringsplass under cockpitsetene Stuverom under dørk Akterbenk Svingbart fører- og passasjersete med vippbar pute Sportsratt Smartcraft instrumenter 12V elektrisk kontakt Koppholdere Dekksluke lensepumpe Brannslukker CO – Måler Hydraulisk styring Styrbord vindusvisker
Premium pakke Led interiørlys, cockpit-bord i ekte teak, dusj i cockpit, simrad gps/kartplottercruise7 med hdi-giver, fusion lydannlegg ms-ra70n med to høyttalere, dab-adapter med antenne, fortøyningspakke, havnepresenning
