ØIEN 530 m/ YAMAHA 40 HK – KUN 260 TIMER

Pris: 89 000 kr

Kontaktskjema

Fyll inn kontaktskjemaet under og trykk på send, så tar vi kontakt med deg angående denne båten!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
Båten står i Norge
Tilstand Brukt
Type Skjærgårdsjeep/Landstedsbåt
Merke Øien
Modell 530
Årsmodell 2008
Lengde 17 fot / 520 cm
Bredde 210 cm
Motor inkl. Ja
Motorfabrikant Yamaha
Motortype Utenbords
Motorstr. 40 hk
Maks fart 22 knop / 40,74 km/t
Drivstoff Bensin
Vekt 400 kg
Materiale Glassfiber
Farge hvit
Sitteplasser 8

 

Beskrivelse

Nylig kommet inn – Kun 260 timer på motor – Selges for kunde

Sjølvlensande og stabil båt som kjem seg lett opp i fart

Båten har eit stort sjølvlensande dekk, og er med sin breidde ein svært stabil og god bruksbåt. Topp kvalitet på arbeid og glassfiber samt gode sjøegenskaper.

Innbytte ikke mulig – Finans / Frakt

Utstyr

Lowranse Ekkolodd – Tauer

  • SELGE ELLER KJØPE BRUKTBÅT ? BRUK EN AUTORISERT BÅTMEGLER – FOR SIKKERHETS SKYLD

    Bergen Marine AS er Autorisert av NORBOAT som har strenge oppfølgingskrav som vi følger, bl.a: Skraphandlerbevilling med plettfri vandel underbygget av Politi attest. Årlig bekreftelse fra bank og revisor om KLIENTKONTO om at dens midler håndteres korrekt. Årlig bekreftelse med regnskapsdokumentasjon som viser at firmaet er økonomisk vederheftig og at tilfredsstillende positiv aksjekapital er intakt. Vi benytter godkjente avtaler, kontrakter og protokoller som sikrer selger og kjøper som mellom mann (megler).

    BERGEN MARINE AS GARANTERER: Sjekke dokumentasjon på at selger er rettmessig eier av båten. Sjekk av heftelser på både båt og løsøreregister mht selger. Benyttelse av KLIENTKONTO. Korrekt hjemmelsoverdragelse ved omregistrering i skipsregisteret NIS-NOR. Overtakelsesprotokoll som definerer når overdragelse av eiendomsretten skjer juridisk. Våre rutiner sikrer også at det ikke tilkommer nye heftelser på båten i saksbehandlingsperioden hos skipsregisteret, som ofte er noen uker? Vi innestår for at overdragelse til kjøper ikke finner sted før oppgjør eller tilfredsstillende garanti foreligger.

    MEDLEM AV NORGES STØRSTE BÅTMGEGLERKJEDE – BMF Bergen Marine AS er også medlem i Norges største båtmeglerkjede – BMF Norges Båtmeglerforening Medlemmene samarbeider om å skaffe både kjøpere og selgere til aktuelle båter og samlet dekker vi hele Norge med 15 meglerkontor. Vi har også samarbeidspartnere langs hele kysten som kan bistå med besiktigelse, opptak og kontroll av båten ifm overdragelsen.

    VI GIR TRYGGHET FOR KJØPER OG SELGER – BENYTT VÅR FAGKUNNSKAP OG LANGE ERFARING