BM-122 UTTERN D77 Premium m/ Mercury F300 HK V8 – Kun 216 timer.
Pris: 874 000 kr
Kontaktskjema
Fyll inn kontaktskjemaet under og trykk på send, så tar vi kontakt med deg angående denne båten!
| Båten står i | Norge |
| Tilstand | Brukt |
| Type | Daycruiser |
| Merke | Uttern |
| Modell | D77 Premium |
| Årsmodell | 2021 |
| Lengde | 25 fot / 760 cm |
| Bredde | 255 cm |
| Motor inkl. | Ja |
| Motorfabrikant | Mercury V8 |
| Motortype | Utenbords |
| Motorstr. | 300 hk |
| Maks fart | 39 knop / 72,23 km/t |
| Drivstoff | Bensin |
| Vekt | 1 900 kg |
| Materiale | Glassfiber |
| Farge | hvit / grå |
| Sitteplasser | 8 |
| Soveplasser | 4 |
Beskrivelse
En velholdt Uttern D77. Kun kjørt 216 timer. Vasket og klar til sesongen starter..
Uttern D77 er en romslig båt med soveplass til 4 personer. Man har en luftig dobbeltseng i baugen og en stikk lugar med plass til 2. Lukket toalett rom med wc og vask. Båten har en sosial og stor salong i cockpiten. Pentry med kokemuligheter, vask og kjøleskap. God sitteplass til 8 personer ombord. Dette er en komplett turbåt som også er velegnet til vannsport og fiske.
Selges for kunde. Båten ligger klar i vår marina for visning og prøvetur.
Båten er registret i skips registrert.
Bilder i annonse er av identisk tilsvarende båt, nye bilder kommer.
SELGE ELLER KJØPE BRUKTBÅT ? BRUK EN AUTORISERT BÅTMEGLER – FOR SIKKERHETS SKYLD
Bergen Marine AS er Autorisert av NORBOAT som har strenge oppfølgings krav som vi følger, bl.a: Skrap handler bevilling med plettfri vandel underbygget av Politi attest. Årlig bekreftelse fra bank og revisor om KLIENTKONTO om at dens midler håndteres korrekt. Årlig bekreftelse med regnskaps dokumentasjon som viser at firmaet er økonomisk vederheftig og at tilfredsstillende positiv aksjekapital er intakt. Vi benytter godkjente avtaler, kontrakter og protokoller som sikrer selger og kjøper som mellom mann (megler).
BERGEN MARINE AS GARANTERER: Sjekke dokumentasjon på at selger er rettmessig eier av båten. Sjekk av heftelser på både båt og løsøreregister mht selger. Benyttelse av KLIENTKONTO. Korrekt hjemmels overdragelse ved omregistrering i skipsregisteret NIS-NOR. Overtakelses protokoll som definerer når overdragelse av eiendomsretten skjer juridisk. Våre rutiner sikrer også at det ikke tilkommer nye heftelser på båten i saksbehandlingsperioden hos skipsregisteret, som ofte er noen uker? Vi innestår for at overdragelse til kjøper ikke finner sted før oppgjør eller tilfredsstillende garanti foreligger.
MEDLEM AV NORGES STØRSTE BÅTMGEGLERKJEDE – BMF Bergen Marine AS er også medlem i Norges største båtmegler kjede – BMF Norges Båtmegler forening Medlemmene samarbeider om å skaffe både kjøpere og selgere til aktuelle båter og samlet dekker vi hele Norge med 15 meglerkontor. Vi har også samarbeidspartnere langs hele kysten som kan bistå med besiktigelse, opptak og kontroll av båten ifm overdragelsen.
VI GIR TRYGGHET FOR KJØPER OG SELGER – BENYTT VÅR FAGKUNNSKAP OG LANGE ERFARING
Utstyr
- 12V el.uttak
- Kalesje
- Baugspyd
- Badestige
- Doble ankerbokser
- Hovedstrømbryter
- Hydraulisk styring
- Elektrisk lensepumpe
- Toalett med septiktank
Premium pakke:
- Dusj i cockpit
- Vannskistang
- Kjøleskap
- Wallas kokeapparat m/varmevifte
- Diesel varmeapparat
- Gardiner
- Fusion stereo m/DAB
- Simrad plotter med ekkolodd
- Utvidet badeplattform
- Baugpropell
- Havnekalesje
- Landstrøm anlegg
- Elektriske trimplan
- Active Trim Modul
- Fortøyningspakke
- Drivstoff: 280 liter
- Ferskvann: 100 liter
- Septik: 35 liter
