Uttern D70
Opplev forskjellen
Om båten
| Total lengde | 6,99 m |
| Skroglengde | 6,91 m |
| Total bredde | 2,55 m |
| Broklaring | 1,59 m |
| Total båtvekt uten motor | 1550 kg |
| Maks motorvekt | 294 kg |
| Maksimum belastning (mennesker, utstyr, motor) | 960 kg |
| Lengde på motorstammen | XL |
| Maks effekt | 300 hk (220 kw) |
| Dypgående | 0,55 m |
| Vanntank | 80 l |
| Drivstofftank, maksimalt volum | 280 l |
| Type drivstofftank | Fast tank |
| Total høyde | 2,03 m |
| Maks antall passasjerer | 8 |
| Antall køyer | 2 |
| CE-kategori | C |
































