Uttern D65
Stilig, sporty og romslig
Om båten
| Total lengde | 6,28 m |
| Skroglengde | 6,2 m |
| Total bredde | 2,46 m |
| Broklaring | 1,43 m |
| Total båtvekt uten motor | 1234 kg |
| Maks motorvekt | 239 kg |
| Maksimum belastning (mennesker, utstyr, motor) | 845 kg |
| Lengde på motorstammen | XL |
| Maks effekt | 225 hk (165 kw) |
| Dypgående | 0,49 m |
| Vanntank | 45 l |
| Drivstofftank, maksimalt volum | 230 l |
| Type drivstofftank | Fast tank |
| Total høyde | 1,83 m |
| Maks antall passasjerer | 7 |
| Antall køyer | 2 |
| CE-kategori | C |
































