Uttern C70
HELT NY WEEKENDBÅT: UTTERN C70 ER KLASSENS BESTE
Om båten
| Total lengde | 7,37 m |
| Skroglengde | 6,6 m |
| Total bredde | 2,50 m |
| Broklaring | 2,27 m |
| Total båtvekt uten motor | 1642 kg |
| Maks motorvekt | 220 kg |
| Maksimum belastning (mennesker, utstyr, motor) | 890 kg |
| Lengde på motorstammen | XL |
| Maks effekt | 225 hk (165 kw) |
| Dypgående | 0,48 m |
| Vanntank | 45 l |
| Drivstofftank, maksimalt volum | 200 l |
| Type drivstofftank | Fast tank |
| Total høyde | 2,79 m |
| Maks antall passasjerer | 8 |
| CE-kategori | C |
| Antall køyer | 3 |






























