Finnmaster 6100 mc m/ Yamaha 115 HK – Meget vellholdt båt

Pris: 269 000 kr

Kontaktskjema

Fyll inn kontaktskjemaet under og trykk på send, så tar vi kontakt med deg angående denne båten!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
Båten står i Norge
Tilstand Brukt
Type Bowrider
Merke Finnmaster
Modell 6100 Mc
Årsmodell 2009
Lengde 20 fot / 610 cm
Bredde 230 cm
Dybde 80 cm
Motor inkl. Ja
Motorfabrikant Yamaha
Motortype Utenbords
Motorstr. 115 hk
Maks fart 30 knop / 55,56 km/t
Drivstoff Bensin
Vekt 890 kg
Materiale Glassfiber
Farge Hvit
Sitteplasser 6
Soveplasser 3

 

Beskrivelse

Finnmaster 6100 MC med Yamaha 115 hk – trygg og komplett skjærgårdsbåt!

Velholdt Finnmaster 6100 MC selges. En populær og praktisk daycruiser/pilothouse-modell som kombinerer komfortabel kabin med gode sjøegenskaper. Med en pålitelig Yamaha 115 hk får du en båt som er både drivstoffgjerrig og kraftig nok til dagsturer, weekendturer og fiske.

? Spesifikasjoner:

  • Lengde: ca. 6,20 m
  • Bredde: ca. 2,30 m
  • Motor: Yamaha 115 hk
  • Lukket kabin med sittegruppe og soveplass
  • Pantryløsning
  • God lagringsplass og solide stuverom
  • Bad/solplass på fordekk
  • Nylig utført service hos merkeverksted. Service utført på samme verksted siden ny.. Motor kjørt 641 timer

?? Høydepunkter:

  • Driftsikker Yamaha-motor med lavt forbruk
  • Allsidig – perfekt til familieturer, fiske og weekendturer
  • Lett å håndtere og trygg i sjøen
  • Kan fraktes på tilhenger

?? Kan besiktiges etter avtale. Ligger hos Bergen Marine ?? Pris: 269 000,-

Selges for kunde, Innbytte ikke mulig

Utstyr

  • Garmin kart/ekkolodd
  • .Wallas koketopp med varmelokk.
  • Putesett framme og bak.
  • Fjernstyrt lyskaster på tak. (monteres ved behov)
  • Vinterpressening som beskytter båten bak. (ungår at det kjem snø ned i spor til skyvedør)
  • Stereoanlegg
  • Bord inne/ute
  • Flagg
  • Vindusvisker babord
  • Tauverk
  • Fendere
  • Sirkulasjonsvifte styrbord
  • Komplett servicehefte
  • Skiftet tilthydrolikk 2019 (21000.-)
  • Registerreim skiftet 2023
  •  SELGE ELLER KJØPE BRUKTBÅT ? BRUK EN AUTORISERT BÅTMEGLER – FOR SIKKERHETS SKYLD

    Bergen Marine AS er Autorisert av NORBOAT som har strenge oppfølgingskrav som vi følger, bl.a: Skraphandlerbevilling med plettfri vandel underbygget av Politi attest. Årlig bekreftelse fra bank og revisor om KLIENTKONTO om at dens midler håndteres korrekt. Årlig bekreftelse med regnskapsdokumentasjon som viser at firmaet er økonomisk vederheftig og at tilfredsstillende positiv aksjekapital er intakt. Vi benytter godkjente avtaler, kontrakter og protokoller som sikrer selger og kjøper som mellom mann (megler).

    BERGEN MARINE AS GARANTERER: Sjekke dokumentasjon på at selger er rettmessig eier av båten. Sjekk av heftelser på både båt og løsøreregister mht selger. Benyttelse av KLIENTKONTO. Korrekt hjemmelsoverdragelse ved omregistrering i skipsregisteret NIS-NOR. Overtakelsesprotokoll som definerer når overdragelse av eiendomsretten skjer juridisk. Våre rutiner sikrer også at det ikke tilkommer nye heftelser på båten i saksbehandlingsperioden hos skipsregisteret, som ofte er noen uker? Vi innestår for at overdragelse til kjøper ikke finner sted før oppgjør eller tilfredsstillende garanti foreligger.

    MEDLEM AV NORGES STØRSTE BÅTMGEGLERKJEDE – BMF Bergen Marine AS er også medlem i Norges største båtmeglerkjede – BMF Norges Båtmeglerforening